Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní náprava - identifikace šroubu u 206 SW


Recommended Posts

Odesláno

Zdravím, prosim o pomoc s identifikací součástky u svojí 206 SW, chystám se měnit tlumič, přišel jsem na vyžvejkanej šroub který drží nejspíš ložisko nápravy?? K čemu to slouží? Díky

post-50889-14109633285897_thumb.jpg

Odesláno

to co je na obrázku přišroubováno tím šroubem je součástí torzní tyče zkrutného stabilizátoru, čili torzní tyče která prochází zkrz trubku napravnice k rameni na druhé straně. žádné ložisko to nedrží. Pokus se šroub vytočit a dát nový.

Odesláno

vyndal jsem to s pomocí heveru a už je mi to jasný, jen nechápu proč to soudruzi z peugeotu nechali viset na takovém malém šroubu.. kdyby někdo řešil stejnou věc tak je to jak psal mxmen - 8 x 20mm s jemným závitem!

jinak díky za rady, rameno kupodivu drží, takže snad si vystačím s výměnou tlumiče...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...