Charles Odesláno 22. březen 2014 Autor Odesláno 22. březen 2014 a už ses složeno hnedka tam je víc místa Citovat
John Odesláno 22. březen 2014 Odesláno 22. březen 2014 Supr...už se těším,až ,,odlehčím\" svojí ropu Citovat
Charles Odesláno 22. březen 2014 Autor Odesláno 22. březen 2014 jj troška věcí zbylo nahrada dvě trubky Citovat
Charles Odesláno 23. březen 2014 Autor Odesláno 23. březen 2014 tak testovací jízda provedena a vše funguje jak má Citovat
Charles Odesláno 12. duben 2014 Autor Odesláno 12. duben 2014 tak mi zas přibila další hračka na puga :)velké dík Johnovi Citovat
BV406 Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 ahoj, co ze jsi to vlastne z toho motoru vyhodil ? vim, ze to je neco na sani vzduchu, ale co to je konkretne ? jaky to ma vlastne u 2.2 princip a smysl a jak se to chova bez toho ? Citovat
John Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 BV406 : doslo k vyhozeni ty casti s klapkama u sani,a udelani naprimo okruhu z IC do sani,kdyztak koukni ke me do vlakna o sedanu,mam to stejny jako Charles udelany,jen silnejsi spony z duvodu meho chipu atd. [upravil dne 14/5/2014 13:29 od John] Citovat
Charles Odesláno 14. květen 2014 Autor Odesláno 14. květen 2014 BV406 : ja píše Johnpro lepší pruběh vzduchy je to udělany na přímo tímto zpusobem Citovat
BV406 Odesláno 15. květen 2014 Odesláno 15. květen 2014 dobre, ale k cemu tam jsou ty originalni klapky, je to rizene cim ? a ma to asi jeste nejakou elektroniku ne, kdyz tam vidim ty konektory ... Citovat
John Odesláno 15. květen 2014 Odesláno 15. květen 2014 BV406: ty origo klapky jsou k EGRu a FApu třeba při regeneraci se ty klapky přivírají.Když člověk má EGR a FAPOFF může to sklidem vyházet a ještě i zaslepit všechny ty podtlaky atd. co jsou.Pokud tě to víc zajímá napiš SZ a mohu ti poslat fotky atd co se vše dělá atd. Citovat
Charles Odesláno 16. prosinec 2014 Autor Odesláno 16. prosinec 2014 (upraveno) tak mě čeká kompletní servis podvozku Upraveno 16. prosinec 2014 uživatelem Charles Citovat
John Odesláno 16. prosinec 2014 Odesláno 16. prosinec 2014 Pěkný balíček tohle už mám za sebou ale čeká mě to asi po zimě znova zadní kosti... Citovat
Charles Odesláno 17. prosinec 2014 Autor Odesláno 17. prosinec 2014 To není vše ještě tam mam tlumice a musím dokoupit sylendbloky na ulozeni. Citovat
brutall Odesláno 17. prosinec 2014 Odesláno 17. prosinec 2014 Zdar pánové, podvozek mám taky zrepasovanej,ale abych nemusel dělat kazdy rok, dal jsem Lemforder. Trochu dražší, ale snad vydrží déle. Citovat
brutall Odesláno 17. prosinec 2014 Odesláno 17. prosinec 2014 Charles:Velke poděkování za příruby. Jeste nejsou namontovány, protoze nemam jesta EGRoff... Citovat
Charles Odesláno 17. prosinec 2014 Autor Odesláno 17. prosinec 2014 Brutall: Není zač hlavně ať si spokojenej jako my všichni co to máme. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.