Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
Odesláno

ahoj, co ze jsi to vlastne z toho motoru vyhodil ? vim, ze to je neco na sani vzduchu, ale co to je konkretne ? jaky to ma vlastne u 2.2 princip a smysl a jak se to chova bez toho ?

Odesláno

BV406 : doslo k vyhozeni ty casti s klapkama u sani,a udelani naprimo okruhu z IC do sani,kdyztak koukni ke me do vlakna o sedanu,mam to stejny jako Charles udelany,jen silnejsi spony z duvodu meho chipu atd. :)

[upravil dne 14/5/2014 13:29 od John]

Odesláno

BV406: ty origo klapky jsou k EGRu a FApu třeba při regeneraci se ty klapky přivírají.Když člověk má EGR a FAPOFF může to sklidem vyházet a ještě i zaslepit všechny ty podtlaky atd. co jsou.Pokud tě to víc zajímá napiš SZ a mohu ti poslat fotky atd co se vše dělá atd.

  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...