visky Odesláno 27. srpen 2013 Odesláno 27. srpen 2013 ahoj, nemá (neměl) někdo podobný problém?! víko od kufru mi jde otevírat pouze přes klíč na dálku, \"nula\"nefunguje..ale problém u mě bude asi jinde, pač mi nejde ani centrální zamykání, sklopit zrcátko u spolujezdce a ani zamknout auto zevnitř, knoflíkem na středovém panelu. prošel jsem všechny pojistky pod volantem, jednu sem vyměnil, pač byla přepálená, ale problém to nevyřešilo už mě to auto přestává bavit, není chvilka, kdy by se na něm nedalo něco měnit nebo opravovat. PS: na dia jsem zatím nebyl díky za případné rady a názory [upravil dne 27/8/13 14:47 od visky] [upravil dne 27/8/13 14:48 od visky] Citovat
MildaSs Odesláno 12. říjen 2013 Odesláno 12. říjen 2013 Hele taky mám úplně ten samej problém, ale zatím jsem ho ještě nedokázal vyřešit :/ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.