sosna69 Odesláno 25. srpen 2013 Odesláno 25. srpen 2013 zdravím máte někdo zkušenost jestli se dá vyměnit doma na koleně torzka? Citovat
švícko87 Odesláno 25. srpen 2013 Odesláno 25. srpen 2013 Máš nejspíš na mysli celou nápravu jako celek,vid? Celou nápravu drží myslím 6 šroubů. Na horní se dostaneš od kufru po zvednutí tapecu a zbylé jsou krásně vidět ze spodku auta. Taky budeš muset demontovat sestavu brzd - po sundání bubnu drží celek paken myslím 4 imbusy. Určitě to dělěj ve dvou lidech. Nejlépe si den před tím vše očisti a prostříkej/postři brdovkou. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.