razor Odesláno 27. srpen 2013 Odesláno 27. srpen 2013 Pardon, nechci zakládat nové téma a věřím, že zde diskutující mi určitě poradí. Koupil jsem si 206 cc 2litr 100kW a po pár hledání na netu jsem zjistil, že hodně lidí tento motor označuje jako gti. Otázka zní - je 2l 100kW gti? Pokud ne, jaký je rozdíl v motorech 2l gti a tím 2l 100kw? Díky a sorry za Citovat
John Odesláno 28. srpen 2013 Odesláno 28. srpen 2013 razor : jak už psal Eon jsou to stejný motory jak v CC tak GTI. Citovat
razor Odesláno 28. srpen 2013 Odesláno 28. srpen 2013 Takže je to stejný motor se stejným výkonem, jenom v normální 206 je označen jako gti a cc je prostě cc O.k. To mi stačí, jen jsem nevěděl jak to tedy je.Díky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.