Freedy Odesláno 31. červenec 2013 Odesláno 31. červenec 2013 Zdravím hledám problém na P 405 1.9 D, kdy při jízdě jdou od přední nápravy vibrace jako když by kola byla hranatý, pokud se jede v jednom, tak to skoro není znát, ale jak se auto více zatěžuje tak je to horší a horší. Měl jsem podezření na ložiska, ale zatím nehučí, čepy a kineťáky jsou starý asi 2 měsíce. Ložisko v domečku na pravé poloose je taky v pohodě. Co to ještě může být, něž se dám do ložisek? Díky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.