EronixHD Odesláno 12. červenec 2013 Odesláno 12. červenec 2013 Ahoj kluci, Chci se zeptat jestli jdou zadní sedačky sklopit směrem do předu ? Díky za odpovědi Citovat
Guest servisman Odesláno 12. červenec 2013 Odesláno 12. červenec 2013 nejde to stejně máš za sedadlem stěnu s otvorem jen pro lyže Citovat
EronixHD Odesláno 12. červenec 2013 Autor Odesláno 12. červenec 2013 Nejspíš jo... Protřebuju vyndat zadní platno. Citovat
Maverick Odesláno 12. červenec 2013 Odesláno 12. červenec 2013 Sklopit nejdou, musíš je vyháknout Citovat
EronixHD Odesláno 12. červenec 2013 Autor Odesláno 12. červenec 2013 V pohodě už jsem to plátno dostal ven.. Teď už jenom přemyslím kudy protáhnout kabely k autorádiu. Nemáte nějaký nápad ? Citovat
Ondrík Odesláno 13. červenec 2013 Odesláno 13. červenec 2013 ja som ich schoval pod lištu na prahoch dverí ,to je asi najjednoduchšia cesta Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.