LukasNovotny Odesláno 4. červenec 2013 Odesláno 4. červenec 2013 zdar lidi. mam problem se startovanim. když otočim kličem do prvni polohy tak se vše rozsvití jak má, ale jakmile otočim klič do polohy kdy se zapne zapalovani a stači na brnknutí nastartovat tak se všechno prostě vypne a nic nereaguje. pouze v tyhle poloze a začne někde tak nějak vrzat. nevite čim to je? Citovat
ChouLu Odesláno 4. červenec 2013 Odesláno 4. červenec 2013 Očisti oba kontakty na baterce a ukostření od baterky na kastli... pokud nepomůže, nabi baterii, pokud ani to.. tak je zřejmě KO baterie a chce změřit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.