Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahojte,

Skúšal som viac krát hľadať, ale podobné problémy ako mám ja som nenašiel ani v jednom vlákne.

Mám dva problémy s mojou 407 2.0 HDi, 2009, 103kw, VF36DRHR89L009978

1. Ak idem dlhšie na tempomate (ale robí to aj bez) a potom chcem zrýchliť. Auto ako keby najprv ubralo trošku plyn a potom vystrelí. Ak som mal v tej chvíli prepnuté na tempomate (nemusí byť aktívny) alebo na obmedzovači tento sa vypne a už aktivovať ho nieje možné. Po tomto probléme sa mi potom zdá že sa obmedzil aj výkon (do otáčok ide ale nie tak dobre). Kontrolka motoru ani žiadna hláska nevybehnú. Na diagnostike žiadna chyba a pri live dátach sa mi to nepodarilo nasimulovať (robí to sporadicky)

2. Neviem či tieto dva problémy spolu súvisia ale keď sa snažím auto vytočiť nad 3500 otáčok tak sa niekedy zobrazí kontrolka motoru. Na obrazovke vypíše hlásku ENGINE FAIL NEED REPAIR. Diagnostika našla 2 chyby vysoký tlak na rampe a plynový pedál nekoherentný signál. Auto ale na výkone nestratí a všetko funguje ako má aj z rozsvietenou kontrolkou

Prosím Vás ak by mal niekto nejaký nápad tak sem s ním.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...