patrikke307 Odesláno 26. červen 2013 Odesláno 26. červen 2013 Caute, viete mi prosim poradit , co a kolko naliat do mojho P308 , 1.6 HDI 66 kw bez FAP ... ? Idem si to dat vymenit spolu s brzdami a material kupujem ja v AK na nasu zlavu :-) len stym olejom by som rad poradil takze aku znacku oleja tam dat ? (viskozita zrejme 5W30) a kolko toho kupit ? 5L alebo 4x 1 L ? Ps. pozeral som trochu ceny, tak nerozumiem tomu, prosim vysvetlite mi niekto, ako moze stat 1L oleja cca 10,-€ a ta ista znacka , 5L okolo 60,-€ ... To uz nikto nechce uchranit nasu matku prirodu ? Dakujem Citovat
Návštěvník Odesláno 26. červen 2013 Odesláno 26. červen 2013 Kludne aj 5w40. Vyjde lacnejsie a ked nemas FAP tak mf. Citovat
patrikke307 Odesláno 26. červen 2013 Autor Odesláno 26. červen 2013 Dakujem pani, takze ak 3,75 tak mi staci kupit tie 4 litorvky alebo radsej uz 5 Litrov ? Citovat
renesko Odesláno 1. srpen 2013 Odesláno 1. srpen 2013 Ahojte,som tu nový a chcel by som Vás poprosiť o radu ohladne oleja do 1,6 HDi 80kW s DPF. Podla všetkého,čo som čítal ,by tam mal ísť 5W-30 a to som aj dal,ale od tejto výmeny,mám problém: po dlhšej jazde a poriadnom zohriatí motora sa mi stáva,že pri vyradení na dojazd sa mi rozsvieti kontrolka mazania a svieti cca 10-15 sek. Nemám z toho dobrý pocit a ešte asi dosť podstatné je,že predošlí majitel tam lial 10W-40. Ďakujem. Citovat
Mirec-308 Odesláno 23. únor 2014 Odesláno 23. únor 2014 Ahojte, Viete mi poradit spolahlivy e-shop na kupu oleja Total? Na nete je toho dost a nechcem narazit na neseriozneho obchodnika. Dakujem. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.