LukášV Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 Kluci nemáte někdo stavítko na 206 konkrétně od JOMu / TA ? Zajímalo by mě, když je matice uplně dole jak je auto vysoké oproti serii. Nechci snižovat moc max 2cm a bojím se aby to už nebylo hodně Citovat
winco Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 Kup pruziny od weitec so znizenim 35mm a bude to ideal (pozri moje vlakno) inak stavitelny podvozok ma napisane znizenie rozsah takze vies o kolko sa ti znizi auto Citovat
Tom_206 Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 JOM jsem měl, minimální snížení je 35mm, takže tvůj požadavek 2cm je mimo rozsah. 2 cm nejsou moc, skoro nepoznáš rozdíl Kvůli 2cm jsou to vyhozený peníze Já jezdil se snížením 70mm, prahy jsou cca 10cm od země a je to tak akorát Citovat
LukášV Odesláno 17. červen 2013 Autor Odesláno 17. červen 2013 Díky Tome ! Mam CC a jak je známo předek je vyšší než, zadek, chci to srovnat do roviny + předek aby byl o půl cm nižší. Takže těch 35mm bude asi adekvátních :-) Jinak předešlé CC jsem měl složené také o 70mm, ale už jsem z toho vyrostl a hlavně na těch 16\'\' origo by to bylo komické Citovat
Tom_206 Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 Komický by mi to nepřišlo, bylo by to hezčí než těch -35mm... a šel bych ještě níž, vypadá to hezky a s trochou umu a štěstí to může být i dailyna Citovat
winco Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 tome?? ty máš zníženie 70mm a prahy máš 10cm od zeme?? ja mám zníženie 35mm a prah za predným kolkom mám od zeme cca 12cm tak mi to nejde do hlavy no jo 16\" su na 206 ideálna velkosť tak nevime prečo by to vyzeralo komicky Citovat
Tom_206 Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 jj, cca 9-10 cm od země. 12 ? z fotek to vypadá tak na 15 minimálně .... Ale ne, teď vážně... Rozdíl ve výšce být může, přítelkyně má podvozek -55mm a byli jsme s autama stejně vysoko Citovat
Valys-M Odesláno 28. leden 2014 Odesláno 28. leden 2014 a já to mam od země asi 30 cm kdo mě trumfne? díra mezi zadním kolem a podběhem je taky kolem 35 cm Citovat
Mino6666 Odesláno 17. srpen 2015 Odesláno 17. srpen 2015 tom_26 -zdar si daval pružiny weitec 35mm na predok a zadok si nechal tak či si aj stym si niečo robil ? a ešte jedna vec daval si tie struny na seriove tlmiče alebo športove ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.