miroraca Odesláno 16. červen 2013 Odesláno 16. červen 2013 neviete co je to za kabel moze byt ze je dorabany ale uz som si ho vsimol na viacerych fotkach:o:o:o:o:o:roll:roll:roll:roll:roll Citovat
pastorek Odesláno 16. červen 2013 Odesláno 16. červen 2013 Že by dorábané hands free? Pri veľkých sadách bola centrála v kufri a takýmto káblom bola prepojená s modulom v predu. Citovat
miroraca Odesláno 16. červen 2013 Autor Odesláno 16. červen 2013 Že by dorábané hands free? Pri veľkých sadách bola centrála v kufri a takýmto káblom bola prepojená s modulom v predu. neviem ale hands free v aute nikdy nebolo Citovat
PACHO Odesláno 16. červen 2013 Odesláno 16. červen 2013 koncovka je ako na intrnet, tak by som si tipol WIFI Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.