budik309GTi Odesláno 17. červenec 2013 Autor Odesláno 17. červenec 2013 náklady na ženu sú ovela viac ako na auto a ešte po tebe občas aj vrieska ... to by nebol dobrý obchod :D Citovat
Mohy Odesláno 17. červenec 2013 Odesláno 17. červenec 2013 to neva, můžeš ty náklady coby hodný tchán sponzorovat a obcas se prijet svézt....ale ne moc často abys mi neojezdil ženu:P:D Citovat
Andreww Odesláno 17. červenec 2013 Odesláno 17. červenec 2013 Vypadá to super, jen mi tam nějak nesedí ty středové pokličky v kolech Nějak to tam splývá Citovat
budik309GTi Odesláno 17. červenec 2013 Autor Odesláno 17. červenec 2013 Mohy tak to ti neviem slúbiť :D Citovat
Grlik Odesláno 19. červenec 2013 Odesláno 19. červenec 2013 auto vypadá velice parádně naživo, ty středové pokličky jsou ve skutečnosti hezčí Citovat
budik309GTi Odesláno 20. srpen 2013 Autor Odesláno 20. srpen 2013 troška som si zase uletel a kúpil som ďalšie kolesá ... a hned sa na nich začalo aj pracovať Citovat
budik309GTi Odesláno 27. prosinec 2013 Autor Odesláno 27. prosinec 2013 aktuálne vyzerá takto ... Citovat
Rejty Odesláno 31. prosinec 2013 Odesláno 31. prosinec 2013 vitaj...taky si opetovne zamířil na P_C:) krasna práce:) a BBS♥♥♥ Citovat
budik309GTi Odesláno 31. leden 2014 Autor Odesláno 31. leden 2014 auto predané ... dúfam že do dobrých rúk [upravil dne 31/1/14 14:35 od budik309GTi] Citovat
John Odesláno 31. leden 2014 Odesláno 31. leden 2014 budik: co to? bude nějaký jiný? nebo už nemáš vplánu další parádní kousek. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.