Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Folie predných okien (vodič, spolujazdec)


Dundy24

Recommended Posts

zdravím, mam taký problém. Kupil som prednedávnom 307-cku. Po asi mesiaci som si vsimol, ze na oknách predných dverí je fólia s asi 20-30% zatemnením. Viem, že na slovensku je zakázaná akákoľvek folia na oknách predných dverí (to by som este nejako ukecal...) avšak chystám sa na dovolenku do Bulharska vlastnou dopravou po ceste madarsko, srbsko, bulharsko.

Chcem sa teda opýtať či náhodou niekto nevie ako je to s fóliami v týchto krajinách, pretože tam policajtov asi len veľmi tažko ukecám :)... Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

dakujem za info, docital som sa tiez ze v EU je to komplet zakázane a hlavne pri akejkolvek havarii aj keby nebola mnou zapricinena dostavam kvoli foliam automaticky celu vinu ja, takze vseobecne by sa to neoplatilo nechavat, nestoji to zato

Teda folie som strhol dole. Prve okno som len tak stihaol a ostalo tam komplet vrstva lepidla ktora isla sice dole pomocou riedidla, ale bola to drina... Druhe okno som robil s pomocou fenu na vlasy. Folia sa nahriala a vacsina lepidla ostala nalepena na folii....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...