Charlie 1 Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 Ahoj mel bych dotaz pujdou mi alu kola Cotoya z 307 na 406? 406 ma rozmery disku 6x15 ET 18 6,5x15 ET 20 A disky Cotoya 6x15 ET 27 je mi jasny ze kola budou zalezly dovnitr,ale jestli je tam dostanu bez podlozek a ti kvuli brzdicum?nebo nema nekdo tyhle disky na 406?podlozky nechci davat... Citovat
Charlie 1 Odesláno 27. květen 2013 Autor Odesláno 27. květen 2013 nikdo neví jestli pásne?sakra? Citovat
Tomajda_406 Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 ani 5 mm podložky se ti tam nechtěj dávat? Citovat
Charlie 1 Odesláno 28. květen 2013 Autor Odesláno 28. květen 2013 Neee,budou to alu na zimu takze kdyz to bude zalezly nevadi.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.