GooFy Odesláno 12. květen 2013 Odesláno 12. květen 2013 ahoj, co myslíte mám nechat udělat geometrii na 18 palcových co mám na léto a na zimu pak udělat geo na 15 zimáky nebo udělat to teď na 15 a mít na tom 18, a nebo je to jedno jaký bude rozměr? já si myslím že na 18 je jiný odklon né ? Citovat
čakom Odesláno 13. květen 2013 Odesláno 13. květen 2013 mam geometrii udelanou na 15\". 17\" se nijak vyrazne neopotřebovavají. ale pro tvuj klid si to klidne udelat mužeš. u 406 se odklaony neseřizují. ty jsou pevne dany. jediny co mužeš seřídit je sbíhavost Citovat
LORD_mapiv Odesláno 13. květen 2013 Odesláno 13. květen 2013 když už se tady takhle řeší geoška, tak se trochu vetřu.. mám trochu problém, při plným rejdu mi předek při popojíždění poskakuje.. dělá mi to od doby, co jsem auto koupil a i teď, co mám udělanou nově geometrii.. nevíte někdo co by to mohlo dělat? dělá to jak na origo 15\", tak i teď na novejch 16\".. dřívější 406ky mi to nedělalli jestli si dobře pamatuju.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.