Charlie 1 Odesláno 9. květen 2013 Odesláno 9. květen 2013 No spis kat vybouchali kvuli prachum.... Citovat
tomik1987 Odesláno 9. květen 2013 Autor Odesláno 9. květen 2013 ja som celý čas bol v tom že tam kat mám. a nemal som no pekne toto =( Citovat
tomik1987 Odesláno 10. květen 2013 Autor Odesláno 10. květen 2013 viete mi poradiť ako z toho vytiahnúť motor??? čo uvoľniť ako to odstrojiť. a všetko ? za čo ho chytiť? kladku budem mať. Citovat
odee Odesláno 10. květen 2013 Odesláno 10. květen 2013 Obecnej postup: vypustit kapaliny, odpojit všechny kabelové a hadicové spoje, zajistit motor na kladku, odmontovat motor z držáků a ven sním... U 406 sem to nedělal, ale většinou je dobrý kvůli prostoru shodit předek včetně čela, zvlášť se to hodí, když to děláš poprvé a nevíš co a jak-máš pak víc místa a lepší rozhled;) Citovat
tomik1987 Odesláno 3. červen 2013 Autor Odesláno 3. červen 2013 tak pomaly sa rozpredáva. len taká otazočka . písal mi jeden záujemca že či je možné dať tapaciere dverí z nového modelu do staršieho. nie som si istý. viete poradiť? Citovat
Charlie 1 Odesláno 3. červen 2013 Odesláno 3. červen 2013 Jde,ale musi vymenit ovladani oken a predelat konektory zapojeni,jinak stary model ma vepredu jina madla zavirani... Citovat
tomik1987 Odesláno 7. červen 2013 Autor Odesláno 7. červen 2013 dalšia otazočka. pasovalo by servo riadenie z mojej P406 2003 do P407 2005??? Citovat
tomik1987 Odesláno 28. červen 2013 Autor Odesláno 28. červen 2013 priatelia ako najednoduchšie vytiahnem naftu z nadrze??? na p406 Citovat
odee Odesláno 28. červen 2013 Odesláno 28. červen 2013 Hadičkou? Nebo ve tvém případě, jestli už je nádrž venku, tak jen vylít? Edit? ještě mě napadá, u čerpadla místo hadice co vede do předu dát jinou, tu nasměrovat do kanystru a připojit čerpadlo na 12V- komfortní varianta;) [upravil dne 28/6/13 11:17 od odee] Citovat
tomik1987 Odesláno 28. červen 2013 Autor Odesláno 28. červen 2013 tak nad tým čerpadlom som aj ja uvažoval =) asi to urobím tak Citovat
tomik1987 Odesláno 29. červen 2013 Autor Odesláno 29. červen 2013 tak nafta nakoniec vytiahnutá s napojením podávacieho čerpadla a už je naliata v 407čke . teraz ma čaká vybratie palubnej dosky. na koľkých miestach by mala byť prichytená a ako? Citovat
Lipis Odesláno 29. červen 2013 Odesláno 29. červen 2013 Měl bych zajem o budiky kolik by byla cena ? Citovat
tomik1987 Odesláno 4. červenec 2013 Autor Odesláno 4. červenec 2013 vie niekto poradiť s tou palubnou doskou? dnes som poskladal plasty spodné aj som niečo odkrútil ale neviem kde ma čo drží a čo všetko treba vybrať. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.