morepower Odesláno 8. duben 2018 Odesláno 8. duben 2018 Navážu na ultrastaré téma. Nemáte někoho, kdo jezdí do USA, potřebuju koupit součástku a přivézt ji do čech. Klidně přes sz Citovat
Guest StibTo Odesláno 8. duben 2018 Odesláno 8. duben 2018 Hm ... Jsem tam byl loni a švára teď z kraje roku. No nic no. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.