Milhaus65 Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 USB by mělo být zpětně kompatibilní. Včera jsem taky aktualizoval 2.85 na 2.86. Tuším, že se změnil trochu pohled na mapu, je to jako by z větší výšky , že je větší úhel mezi mapou a pohledem, víc mi to vyhovuje. Hudbu přehrávam z iPod přes USB, výrazné zlepšení sekání hudby při navigaci ve městě a při pohledu full map, a posunu na jinou skladbu to opět ukáže na chvili skladbu současnou a následující. Ztišení senzorů na původní úroven 2.80, taky lepší stav. Je to verze od technické podpory stažená z netu. CD co jsem objednával před měsícem pořád není a bude asi 2.87, zůstane zachováno číslování. Jak dorazí dám info. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.