Patis99 Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 Potřebuju poradit.Při nastartováni auta se mi automaticky zapnou světla a při tom se mi ted poslenich par dni rožnou všechny blinkry a sviti to i když zapnu světla normálně.Kontroloval jsem ovladaci páčku,a dával jsem i z jiné 206 a svíti to pořád.Netušíte někdo co by tam mohlo být špatný? děkuji za radu Citovat
mxmen Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 jaký máš r.v.,zploštělý nebo kulatý páčky ? Citovat
pastorek Odesláno 25. březen 2013 Odesláno 25. březen 2013 Skús odpojiť konektory zadných svetiel tam býva najčastejšie problém s kostrou. Citovat
Jerry_J Odesláno 25. březen 2013 Odesláno 25. březen 2013 A nemohlo by to bejt specene rele blinkru.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.