Guest zelda93 Odesláno 22. březen 2013 Odesláno 22. březen 2013 dneska sem sepustil do kontrol. auto sem celkem nedávno a na víčku od oleje byla mírná emulze... po tomco sem si čet celkem normální při čatých studených starech a krátkých jízdách.... já jezdim 2x 50 km každý den takže toho sem sehrvě zbavil ale mam mírnou emulzi na víčku na vodu. voda se nestrácí za nějaký 5000km sem dolejval tak 2 deci vody. horší je to s olejem. je pravda, že pořádně nezkoumam spotřebu ale většinou když kontroluji tak tam moc neni. (nadruhou stranu tam vždy něco naleju stýká to ocela pomalu.... no neřešit... spíš k tý emulzi ve vodě. když sem dnes dolýval, na vodě byly vidět mírně olejový čmouhy. prozatim to neberu jako problém ale jako zvědavost. Citovat
mxmen Odesláno 22. březen 2013 Odesláno 22. březen 2013 zrovna nedávno jsem to taky řešil, emulze v chladiči. Spravilo to těsnění pod hlavou. Citovat
loki Odesláno 23. březen 2013 Odesláno 23. březen 2013 Souhlasím S Peta-k,bude fouklé těsnění pod hlavou Citovat
Guest zelda93 Odesláno 23. březen 2013 Odesláno 23. březen 2013 zatim to jezdí... dělaj se důležitý věc jako brzdy... ještě by to chtělo vyměnit poloosu... a v létě se možná udělá to těsnění.... minimálně kontrola by mohla být... Citovat
mxmen Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 těsnění fouklý nebude,ale je tam neštastně řešený mazací kanál hned vedle vody a olej se do vody protlačí, většinou stačí vyměnit jen těsnění,popř.srovnat hlavu Citovat
Guest zelda93 Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 o tu vodi mi zase tolik nejde :-D tam toho je minimum... ale musim zjistit, kolik oleje to celkově žere... aspoň přibližně protože za nějakých 5000 km sem dolíval olej. nic tam nebylo... je možný, že tam je jenom nějakej bordel a na měrce se mi to skoro neukazuje :-D upřímně nevim kolik dolejvam, protože bych musel čekat asi hodinu než se mi to na ní ukáže :-D Citovat
Peta-k Odesláno 25. březen 2013 Odesláno 25. březen 2013 tesnení fouklí bude jinak bys nemel vodu v oleji .... Citovat
Guest zelda93 Odesláno 25. březen 2013 Odesláno 25. březen 2013 prozatim neřešim... prozatim si musim udělat čas na výměnu poloos, když sem je dostal k autu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.