John Odesláno 14. duben 2013 Odesláno 14. duben 2013 Pěkný fotky,škoda že mi to nakonec nevyšlo moudří vědí proč..ale alespoň mám auto hotový Tak snad se s pár lidma uvidím na srazu v Moravským krasu. Citovat
kujon106 Odesláno 14. duben 2013 Odesláno 14. duben 2013 Dobré to bylo, dík Beďovi za organizaci Citovat
wolziiino Odesláno 14. duben 2013 Odesláno 14. duben 2013 tak tady dodávám fotky od nás http://wolziiino.rajce.idnes.cz/mini_sraz_Vysocina_13.4.2013_moje_premieera_D/ Citovat
Béďa Odesláno 14. duben 2013 Autor Odesláno 14. duben 2013 díky za vložení fotek i videa, jen jsem neidentifikoval šedé coupe s Ečkovou značkou.. kdopak to byl? Citovat
cechic Odesláno 14. duben 2013 Odesláno 14. duben 2013 Vecer jsem kolem pulnoci jeste v Ji potkal AKCZ, si ten vylet protahnul [upravil dne 15/4/13 08:35 od cechic] Citovat
genzer Odesláno 14. duben 2013 Odesláno 14. duben 2013 díky za vložení fotek i videa, jen jsem neidentifikoval šedé coupe s Ečkovou značkou.. kdopak to byl? to byl Zdraza,prijel se mnou z Hlinska;) Citovat
AKCZ Odesláno 14. duben 2013 Odesláno 14. duben 2013 Vecer jsem kolem pulnoci jeste v Ji AKCZ, si ten vylet protahnul Ha spion No jo trochu se to neplanovane protahlo.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.