Ratchet Odesláno 7. březen 2013 Odesláno 7. březen 2013 Ahoj chci se jen tak pro zajímavost zeptat zda mám dvouhmotný setrvačník nebo ne. jedná se o 406 HDI RHZ 80kw 1999 starý model.... ptám se z důvodu že jsem koukal do servisboxu a píše se tam jen SETRVAČNÍK MOTORU a cena je asi 9500tis.... přitom dvouhmot neoriginální LUK stojí kolem 12 tis vin:VF38BRHZE80688875 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.