Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klimatizace


murphylee

Recommended Posts

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jak byly řešeny klimatizace v p306 old model. Mám 1.4 SL 1997 před FL, klimatizace dle ServiceBoxu je v autě od výroby.

Jako model, který byl vyroben těsně před FL, jsem překvapen, jak je to vše řešené.

Např. tlačítka pro spínání klimatizace a recirkulace. Všude na obrázcích a i v příručce jsou tlačítka na panelu ovládání topení. Já je mam ale vedle \"kalkulačky\".

Při sepnutí klimatizace je automaticky přidán plyn. Děje se tak za pomoci podtlaku, který páčkou pohne ovládáním plynu v motoru. Takhle bych to očekával u staršího auta.

Nevím, kolik ventilátorů má být na sahaře, ale já mam jeden.

Je možné, že tohle vše je kvůli motorizaci, ale nevím.

Zkuste napsat, jak to máte řešené Vy.

A když už jsem u toho ptaní, kde máte kontrolku airbagu? Viděl jsem ji několikrát na volantu, ale já ji nemám ani na přístrojovce (možná prasklá žárovka).

A ještě nemáte nějaké materiály o řadě Peugeot 306 profil?

EDIT: tak jsem se pro jistotu koukl znovu na servicebox a co nevidím, auto bylo vyrobeno bez klimatizace. Takže předchozí majitel ji tam musel domontovat. To je teda něco. Ale další dvě otázky jsou stále otevřené. Na Serviceboxu je nějaká poznámka - \"PROFIL\" DEPOLLUTION SUPERIOR.

[upravil dne 5/3/13 17:39 od murphylee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...