Hics Odesláno 15. červenec 2005 Odesláno 15. červenec 2005 Hele, to je nějaký dědictví po ZZ-Top nebo Leningrad Cowboys ne? Eště, že neznam nikoho, kdo to má - hned bych se mu tam nakvartýroval se zmrzlinou a hamburgrama...:D:D Citovat
mk405 Odesláno 15. červenec 2005 Odesláno 15. červenec 2005 copak se zmrzlinou a hamburgrama, ale psa s blechama tam půstíš jen jednou :D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.