venomcz Odesláno 17. únor 2013 Odesláno 17. únor 2013 Zdravím , mám takový problém. Chtěl bych zapojit přítelkyni do auta zesilovač a subwoofer , ale nevím , jaký drát od rádia je RMT ON/OFF . Potřebuju ho k zapojení do subwoofru . Nemá někdo obrázek popř popis rozložení těch kabelů v konektoru ? popř jaká barva ? Děkuji Citovat
X-DEJV Odesláno 17. únor 2013 Odesláno 17. únor 2013 HLEDAŠ PIN V KONEKTORU na remote k zesiku? Citovat
pastorek Odesláno 17. únor 2013 Odesláno 17. únor 2013 Ak máš ISO konektor tak zapojenie je tu: www.pepanet.sk/servis/ISO.pdf Citovat
venomcz Odesláno 18. únor 2013 Autor Odesláno 18. únor 2013 Ak máš ISO konektor tak zapojenie je tu: www.pepanet.sk/servis/ISO.pdf Jojo hledám Je tam druhé rádio , zapojeno 2ma konektorama ( nejspíš teda ty ISO ) a jsou tam dodělávané po původním majiteli . Zajímalo by mě , který ten kabel je remote on/off abych mohl zapojit zesilovač. Děkuji . Podle toho schématu se můžu orientovat když nevím jak to ten blb předemnou zapojil ? Rádio funguje jak má akorát nevypíná s vypnutím a vytáhnutím klíče . Musí se ručně vypínat .. Citovat
pastorek Odesláno 18. únor 2013 Odesláno 18. únor 2013 Skontrolij zapojenie kontaktov A4 a A7. Na jednom má byť napätie stále - udržuje pamäť rádia, druhý je spínaný kľúčikom a zapína i vypína rádio. Farebne sú žltý a červený. Citovat
venomcz Odesláno 18. únor 2013 Autor Odesláno 18. únor 2013 děkuju dneska ro zkontroluju a dám vědět Citovat
Andreww Odesláno 18. únor 2013 Odesláno 18. únor 2013 Nevím, jak u 206, ale 306 má na rádio pojistku se dvěma polohama. V jedné poloze je trvalé napětí, v druhé se spíná přes spínačku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.