mxmen Odesláno 18. únor 2013 Autor Odesláno 18. únor 2013 to auto má čočku a žárovku H1 má to tak být,nebo má mít xenony ? takhle to svítí na prd Citovat
Guest servisman Odesláno 18. únor 2013 Odesláno 18. únor 2013 kolega v práci má taky čočku a svítilo mu to na prd,pak zjistil ,že tam měl blbě danou žárovku.Po správném nasazení už byl spokojen. Citovat
Jup48 Odesláno 19. únor 2013 Odesláno 19. únor 2013 a svítí nádherně, tedy pokud se světla občas vodou umyjí ... Citovat
Jup48 Odesláno 19. únor 2013 Odesláno 19. únor 2013 a svítí nádherně, tedy pokud se světla občas vodou umyjí ... Citovat
Jup48 Odesláno 19. únor 2013 Odesláno 19. únor 2013 a svítí nádherně, tedy pokud se světla občas vodou umyjí ... Citovat
Jup48 Odesláno 19. únor 2013 Odesláno 19. únor 2013 a svítí nádherně, tedy pokud se světla občas vodou umyjí ... Citovat
Jup48 Odesláno 19. únor 2013 Odesláno 19. únor 2013 a svítí nádherně, tedy pokud se světla občas vodou umyjí ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.