francie Odesláno 9. červenec 2005 Odesláno 9. červenec 2005 hřejou se mi docela kola aniž je něco slyšet, kola ale drhnou po rozebrani jsem zjistil že jen nechtěji odskakovat destičky tak jsem to rozhybal ( moc jsem nemusel pačit bylo to hned rozhybane ) ale že by na obou kolech ? nemuže byt třeba špatna zplynatěla kapalina že by se to tam rozpinalo při brzdeni a potom až to vychladne se to smrsklo což vlastne nevychladne protože to potom čim dal vice brzdi mate nekdo s tim zkušenosti ? diky zakaždou radu [upravil dne 9.7.05 francie] Citovat
mk405 Odesláno 9. červenec 2005 Odesláno 9. červenec 2005 výměnou kapaliny nic neskazíš, stejně se má měnit cca každé 2roky, možná by třeba stačilo jen odvzdušnit - to by jsi měl ale poznat zavzdušnění při brždění. Mě se taky občas hřálo kolo (sice jen jedno) tost často to dělá třeba po výměně destiček popř. kotoučů, kdy se dostane píst mimo své vyběhané pole působnosti, vždy ale pomohlo očistit a párkrát pístem zahýbat tam a zpět v celé délce dráhy (bacha na vypadnutí pístu z válce a zavzdušnění) a trošku namazání brzdovkou. mk Citovat
Swallow Odesláno 9. červenec 2005 Odesláno 9. červenec 2005 Původně zaslal: francie hřejou se mi docela kola aniž je něco slyšet, kola ale drhnou po rozebrani jsem zjistil že jen nechtěji odskakovat destičky tak jsem to rozhybal ( moc jsem nemusel pačit bylo to hned rozhybane ) ale že by na obou kolech ? nemuže byt třeba špatna zplynatěla kapalina že by se to tam rozpinalo při brzdeni a potom až to vychladne se to smrsklo což vlastne nevychladne protože to potom čim dal vice brzdi mate nekdo s tim zkušenosti ? diky zakaždou radu [upravil dne 9.7.05 francie] Možná by stálo za to vyměnit hadice.Jestli to není nejnovější, tak se stává, že hadice jsou uvnitř takové houbovité a po odbrždění se kapalina nevrátí zpátky a tedy to pořád přibržďuje.To samé platí i o O kroužcích ve třmenech. Citovat
francie Odesláno 9. červenec 2005 Autor Odesláno 9. červenec 2005 je to rok 1998 ale co me vrta hlavou že obe předni kola a ktomu s pistem ve třmenu hejbu lehce tak proč to samo neodskoči neodchazí takto hlavní brzdovy valec? Citovat
Crack Odesláno 9. červenec 2005 Odesláno 9. červenec 2005 a nedával si nový kotouče nebo tak něco?protože když kotouče vůbec neházej,tak se toi destičky nevracej.kotouče musej nepatrně házet aby se destičky dostali od sebe,nebo je to takhle nák.Nepatrně tím myslím pár setin,nebo tisíci:roll !? Citovat
francie Odesláno 9. červenec 2005 Autor Odesláno 9. červenec 2005 vubec nic jsem na tom nedelal 2 roky proto je to divne Citovat
Biker Odesláno 9. červenec 2005 Odesláno 9. červenec 2005 Musel jsem na minulém autě měnit hadice, jak píše někdo píše kapalina se nevrací, protože jsou uvnitř již takový houbovitý, může to dělat mě se to taky hřálo a pak to bylo ok:roll Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.