Jacobsoon Odesláno 11. duben 2013 Odesláno 11. duben 2013 kola vypadaji celkem hezky mas na kazdodenni jezdeni? Citovat
branislav89 Odesláno 11. duben 2013 Autor Odesláno 11. duben 2013 Jacobsoon: jazdím tak víkendovo ale dnes som to bol prvy krat previest a neni to az take tvrde ako som pocul. takze som spokojny ale cas ukaze:) Citovat
branislav89 Odesláno 11. duben 2013 Autor Odesláno 11. duben 2013 Ještě fotku ve dne by to chtělo Jasne neboj este pofotim aj nejake umelecke fotky Citovat
Guest StibTo Odesláno 14. duben 2013 Odesláno 14. duben 2013 To musi bejt tankodrom jizda na tomhle ... Citovat
Moby89 Odesláno 14. duben 2013 Odesláno 14. duben 2013 Zda se mi to nebo máš zadní nápravu hodně do Ačka, nebo to možná dělá jenom optika toho disku. Jinak nadhera. Citovat
branislav89 Odesláno 15. duben 2013 Autor Odesláno 15. duben 2013 Naprava je ok mozno to tak trochu vyzera ale neni Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.