Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

A ještě se zeptam. Diag se používá vždy při běžícim motoru? Nebo jen zapnutý klíček1 nebo2poloha? při mazání1nebo2poloha?

Odesláno

diag vacsinou na citanie pritomnych pocitacov len pri zapnutom kluciku, vtedy vie mazat chyby a podobne

pri nastartovanom motore ak chces vidiet ako pracuje motor a vsetko okolo ;)

ak svieti a auto ti ide ako ma, je mozne ze ti chyby (a aj kontrolka motora) zhasnu same po nastartovani 5 krat (ci kolko) ak sa uz chyba odstranila....co v tvojom pripade bola ta nezapojena klapka...takze mozno nebude treba mazat

ale aj tak by som pre istotu volil diag...

ak ti motor uz jazdi ako ma, mozno to ozaj zmizne same ;)

Odesláno

Tak jsem chyby smazal. Při nastartování se už kontrolka motoru nerosvítila :). Při opětovné kontrole diag se oběvila už jen jedna chyba : Trvalá závada. Funkce skupiny ventilátoru chlazení Kohorence. Co se tíče větráku chladič ten normálně funguje:myslim. Na co by si člověk měl dávat u diag nejvíce pozor, Chvi zkusit tempomat, zavírání oken po uzamčení a časem třeba něco dalšího. Díky za rady

Odesláno

skus si otestovat vetrak chladica

ak je zavada trvala, mozno si cosi nezapojil alebo proste nespina

funguje normalne? to znamena co? toci sa?spina?ci?

Odesláno

Na co dát v diag. pozor? Co nevíš co je, na to neklikej, jak na něco například najedeš, už není cesty zpět a jelikož nebudeš vědět co zadat tak ani cesty dál.....a oprava potom může doost drahá, diag. je takzvaný dobrý sluha, ale zlý pán!!! Tak bacha na to co děláš....pokud o tom moc nevíš jako že asi nee, raději to používej jen na čtení a mazání závad a popřípadě online hodnoty, každopádně se v ničem nehrabej:roker

Odesláno
skus si otestovat vetrak chladica

ak je zavada trvala, mozno si cosi nezapojil alebo proste nespina

funguje normalne? to znamena co? toci sa?spina?ci?

Ano. Při ohřátí motoru sepne, točí se, a normálně vypíná.

Odesláno

toci sa aj rozdielnymi rychlostami?

podla toho co pises, mozno ide len na max alebo min, a potom je zle mozno rele, pripadne cidlo teploty.

Neviem ci tento motor ma Bitron :myslim

ak vies ako na to, over cez diag funkciu toho vetraku

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...