Cliwe Odesláno 9. leden 2013 Autor Odesláno 9. leden 2013 A ještě se zeptam. Diag se používá vždy při běžícim motoru? Nebo jen zapnutý klíček1 nebo2poloha? při mazání1nebo2poloha? Citovat
Y2K Odesláno 9. leden 2013 Odesláno 9. leden 2013 diag vacsinou na citanie pritomnych pocitacov len pri zapnutom kluciku, vtedy vie mazat chyby a podobne pri nastartovanom motore ak chces vidiet ako pracuje motor a vsetko okolo ak svieti a auto ti ide ako ma, je mozne ze ti chyby (a aj kontrolka motora) zhasnu same po nastartovani 5 krat (ci kolko) ak sa uz chyba odstranila....co v tvojom pripade bola ta nezapojena klapka...takze mozno nebude treba mazat ale aj tak by som pre istotu volil diag... ak ti motor uz jazdi ako ma, mozno to ozaj zmizne same Citovat
Cliwe Odesláno 9. leden 2013 Autor Odesláno 9. leden 2013 Tu klapku mi našla při běžícim motoru. bez motoru nenašla nic. Večer na to vlítnu a jsem zvědav Citovat
Y2K Odesláno 9. leden 2013 Odesláno 9. leden 2013 a zapojil si to dobre ked si to zapojil? je mozne ze si to RJ aj pamatala z toho stavu co si ju mal odpojenu.... skus, uvidime Citovat
Cliwe Odesláno 9. leden 2013 Autor Odesláno 9. leden 2013 Tak jsem chyby smazal. Při nastartování se už kontrolka motoru nerosvítila . Při opětovné kontrole diag se oběvila už jen jedna chyba : Trvalá závada. Funkce skupiny ventilátoru chlazení Kohorence. Co se tíče větráku chladič ten normálně funguje:myslim. Na co by si člověk měl dávat u diag nejvíce pozor, Chvi zkusit tempomat, zavírání oken po uzamčení a časem třeba něco dalšího. Díky za rady Citovat
Y2K Odesláno 9. leden 2013 Odesláno 9. leden 2013 skus si otestovat vetrak chladica ak je zavada trvala, mozno si cosi nezapojil alebo proste nespina funguje normalne? to znamena co? toci sa?spina?ci? Citovat
Dančák Odesláno 9. leden 2013 Odesláno 9. leden 2013 Na co dát v diag. pozor? Co nevíš co je, na to neklikej, jak na něco například najedeš, už není cesty zpět a jelikož nebudeš vědět co zadat tak ani cesty dál.....a oprava potom může doost drahá, diag. je takzvaný dobrý sluha, ale zlý pán!!! Tak bacha na to co děláš....pokud o tom moc nevíš jako že asi nee, raději to používej jen na čtení a mazání závad a popřípadě online hodnoty, každopádně se v ničem nehrabej:roker Citovat
Cliwe Odesláno 9. leden 2013 Autor Odesláno 9. leden 2013 skus si otestovat vetrak chladica ak je zavada trvala, mozno si cosi nezapojil alebo proste nespina funguje normalne? to znamena co? toci sa?spina?ci? Ano. Při ohřátí motoru sepne, točí se, a normálně vypíná. Citovat
Y2K Odesláno 9. leden 2013 Odesláno 9. leden 2013 toci sa aj rozdielnymi rychlostami? podla toho co pises, mozno ide len na max alebo min, a potom je zle mozno rele, pripadne cidlo teploty. Neviem ci tento motor ma Bitron ak vies ako na to, over cez diag funkciu toho vetraku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.