Toxi5 Odesláno 27. listopad 2012 Odesláno 27. listopad 2012 Potřeboval bych zjistit hodnoty na ktere by měla být upravena hodnota otvíracího tlaku ve vstřikovačích. Je uvádeno 175baru- při kontrole jsem naměřil 20 MPa to je cca 200baru. Tvar rozprášeného paprsku paliva je úzce kuželovitý, tedy je rozprostřen spíše do dálky než do šířky. Je to tak správně? díky za pomoc Citovat
crazybiker Odesláno 27. listopad 2012 Odesláno 27. listopad 2012 musi mat 175 barov... a rozprasuje to? ci len tak \"tece\"? Citovat
Tantor-BN Odesláno 27. listopad 2012 Odesláno 27. listopad 2012 píše že : Tvar rozprášeného paprsku paliva je úzce kuželovitý tak asi skôr rozprašuje Citovat
Toxi5 Odesláno 27. listopad 2012 Autor Odesláno 27. listopad 2012 jojo paprsek paliva je rozprášen do uzkého paprsku...takže když to ma 200 baru tak to je moc že? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.