reditel07 Odesláno 14. říjen 2012 Odesláno 14. říjen 2012 Ahoj, jsem tady dneska poprvé a mám dotaz. Mám Peugeot 106 II 1.0i a příšerně mi hučí pravé přední kolo. Při jízdě po rovině to hučí hodně a při zatáčení vlevo ještě víc. A samozřejmě se zvyšující se rychlostí se zvyšuje i hukot. Postupně se to zhoršuje, už mi hučí celá karoserie. První, co mě napadlo bylo, že to dělá ložisko. Tak jsem ho vyměnil, ale nic se nezměnilo. Napadá někoho z Vás, co by to mohlo dělat, má s tím někdo zkušenost? Díky za odpověď. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.