Brian Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Zdravím mám takovej problém praskla mi hlava na 405 1.8 benzin 94 rok! chtěl sem se zeptat jestli někdo nemá utahovací momenty hlavy,postup povolování,utahování děkuju moc! Citovat
pastorek Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Stiahni si tento súbor: www.pepanet.sk/servis/motor_XU.pdf Citovat
Brian Odesláno 5. říjen 2012 Autor Odesláno 5. říjen 2012 super dík moc ještě sem se chtěl zeptat na kolik tak zhruba výjde oprava hlavy chtěl bych udělat nové gufera ventilů,seřízení ventilů,zabroušení ventilů,srovnání a otlakování hlavy? Citovat
KingSpade Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 kamarád mi poslal tenhle ODKAZ neví to jistě ale za 300 prý komplet zabroušení i s ventily Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.