Jump to content
Sign in to follow this  
georg

oblaka kouře

Recommended Posts

Mám následující \"problém\". Včera jsem jel v kuse asi 250 km a po zastavení jsem si všiml hroznýho množství kouře z výfuku. Je bílej a po ničem nesmrdí. Nevím, jestli to má nejakou spojitost, ale při nastartovaném motoru je slyšet hučení a různý pazvuky někde v místě pod sedadlem za řidičem. Nevíte nekdo co to je a co s tím? Nemusí se třeba něco měnit v katalizátoru? (S2) Předem díky405 GRi Combi r.v. 88

Share this post


Link to post
Share on other sites

zatim jsem nepozoroval unik vody.. . Radsi se presvedcim a dam vedet. Doufal jsem, ze to bude nejaka banalitka.. . Tohle auto je moje 1. (kdyz nepocitam 105, ale to neni auto :) )a mam ho asi 2 mesice, takze se moc nevyznam. Na kolik asi přijde to těsnění a práce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

to stefan: necuká, jede super. Možna se mi to jen zdá, ale když jedu, tak to tolik \"nekouří\". Jel jsem dost pomalu, abych to sledoval. Při vyších rychlostech neni vidět skoro nic. Stejně tak to hučení se ozývá jen při stání nebo pomalé jízdě.. . Jen bych dodal, že ten kouř pozoruju asi měsíc, jen ho nebylo tolik. 9. ledna jsem byl na TK a nenašli nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

K tomu hučení. Nastartuj a podívej se pod auto. Za reservou u zad. nápravy je stříbrnej váleček o průměru asi 10cm a dlouhej asi 15cm tuším umístěnej napříč. Jestli ten vydává nějaké pazvuky, tak je to benzin. pumpa. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×