vendelinek Odesláno 4. září 2012 Odesláno 4. září 2012 mu to musí dřít všude se divim,že to zatáčí Citovat
davidekcz Odesláno 4. září 2012 Odesláno 4. září 2012 Tuším, že už to tu někde je :myslim Každopádně nechápu co je na tom pěknýho, něco tak odpornýho jsem snad ještě neviděl... Citovat
Shootik Odesláno 5. září 2012 Odesláno 5. září 2012 Vidim to sice poprve, ale rozhodne se mi na tom nic nelibi Citovat
gaj1182 Odesláno 5. září 2012 Odesláno 5. září 2012 Prehnal to na vahe na stresnom nosici a nejako mu roztlacilo napravy:D Citovat
lukaro Odesláno 5. září 2012 Odesláno 5. září 2012 Je to k smíchu....tohle se nemůže líbit normálnímu inteligentnímu člověku. A jinak, k čemu to je dobré? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.