levican Odesláno 20. srpen 2012 Odesláno 20. srpen 2012 caute.nema niekdo foto navod ako vymenit komplet podsvietenie pristrojovky?206sw 2003 1,4 55kw. Citovat
ChouLu Odesláno 20. srpen 2012 Odesláno 20. srpen 2012 03 by už měl bejt multiplex.. tam jsou SMD LED diody když hodíš VIN,tak ti to potvrdím nebo vyvrátím Citovat
ChouLu Odesláno 20. srpen 2012 Odesláno 20. srpen 2012 Máš multiplex takže letovat letovat letovat Pokud by sis do toho netroufl, klidně bych ti to udělal kdyžtak sz Citovat
levican Odesláno 20. srpen 2012 Autor Odesláno 20. srpen 2012 ako to myslis letovat?nestaci to len vybrat a vymenit?nevies kde zozeniem zadne led svetla na swcko?neviem to nikde najst Citovat
ChouLu Odesláno 20. srpen 2012 Odesláno 20. srpen 2012 Ne nelze to vyndat.. jsou to SMD diody jedině vyletovat Světla na SW jsem někde jednou viděl, ale neměli homologaci Citovat
levican Odesláno 20. srpen 2012 Autor Odesláno 20. srpen 2012 keby si si nahodou spomenul ze kde si videl tie svetla tak mi daj vediet.inak dakujem za info. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.