safi1 Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 Okey ale ako pozeram takze nebude problem Tak dufam ze sa coskoro zastavim Citovat
Michal.x Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 a ještě hlavně u toho displaye dát pozor na VAN a CAN a já si myslim že tento je VAN a ty máš 2008 a to má už can Citovat
pito.za Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 No neviem u 206 -ky MUX nebola ziadna zmena v elektrike .Si si isty. Citovat
Michal.x Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 tak to sem asi plácnul blábol domníval sem se že peugeot přešel na can u všeho v roce 2005 ... Citovat
opinena Odesláno 8. prosinec 2012 Odesláno 8. prosinec 2012 Zdravim, bylo by mozne zjistit podle tohoto VIN,zda pujde vymenit displej typ A za viceradkovy typ B s novymi packami ? Chtel bych aby fungovalo venkovni cidlo teplomeru a prepinani na pacce na spotrebu. 206 htb r.v.2002 VF32AKFWA42548367 predem dekuji Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.