Balu1989 Odesláno 13. prosinec 2012 Odesláno 13. prosinec 2012 :D:D mám to na 206-tce 2.0 hdi 2003 měl jsem siemens B2, a přišla delphi, já sem myslel, že v tom rozdíl nebude. Ale asi jo, nevíš co stim? Citovat
Michal.x Odesláno 13. prosinec 2012 Odesláno 13. prosinec 2012 sehnat siemens jinak s tim nepohneš Citovat
pito.za Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 dnes som menil na 206-ke 1.4 benzin 03 rok BSM siemens za delphi a funguje Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.