Charlie 1 Odesláno 14. červenec 2012 Odesláno 14. červenec 2012 jednou jsem to tu psal,soused má mastera,má nalítáno za 4 roky 120000km kupoval funglovku a je nadmíru spokojenej zatížení 1.8t a absolutně bez problému má nějakýho 2.0 120koní předtím měl peugeota boxera a nadával na něj,spotřeba když mi vezl několikrát nějaký věci tak při jízdě do 100km/hod průměrná spotřeba na trase 100-200km 6.5-7.5l:papa Citovat
GhostBoxer Odesláno 14. červenec 2012 Odesláno 14. červenec 2012 Co to měl za Mastera s užitečným 1,8 tuny ? To už nemohlo být do 3,5 tuny , spíš nějaká 4 nebo 4,5 tuna , a k tomu si vzal 2-litrový motor? To nějak neštymuje. Citovat
oni Odesláno 15. červenec 2012 Autor Odesláno 15. červenec 2012 dobra, tak se mrknem na ty ducata podrobnejc. je fakt ze u tech masteru, co jsem koukal, je vetsinou uzitecne zatizeni pres 1500 kilo, coz o proti ostatnim je dost. jo a pak co iveco daily? Citovat
Dýdý Odesláno 15. červenec 2012 Odesláno 15. červenec 2012 Iveco Daily jezdím už třetí .Jdou přetěžovat až nesmyslně.Kolem 200 tisíc odchází vstřik a občas podávací čerpadlo u nádrže.Jinak jenom běžný věci-brzdiče ,ložiska v kolech a ostatní spotřebák.Mluvím tedy o autech nad 3,5 tuny ale ty menší bude asi to samý. Citovat
oni Odesláno 16. červenec 2012 Autor Odesláno 16. červenec 2012 ono vice mene auto cou jsou k mani na nasem trhu jsem zminili vsechny ne, nebo je tu jeste neco? Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 Asi aj hej. Ducato, Jumper a Boxer = 2.8 co ides pozerat, su vsetky rovnake Takze by som sa na znacku nezameriaval, len hladal jeden s tychto 3 kusov v dobrom stave :/ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.