Passat Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 zdravím, marně sháním krycí sklo přední (spolujezdec) mlhovky! Nemá někdo? Nemáte tušení kde koupit? Všude mi cpou novou mlhovku... nechápu, vždyť svítí a funguje... díky za radu Citovat
Dave_GTI Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Pokud ti jde jen o sklo, tak bych ho mozna mohl mit. Citovat
Passat Odesláno 12. červen 2012 Autor Odesláno 12. červen 2012 ahoj, tak se podívej, jestli máš, opravdu potřebuji jen to sklo, po drobném karambolu tam mám teď díru a nevypadá to pěkně. Pokud najdeš, napiš za kolik prodáš Pokud ti jde jen o sklo, tak bych ho mozna mohl mit. Citovat
Getík Odesláno 12. červen 2012 Odesláno 12. červen 2012 Můžu se zeptat jaký je přesný průměr té vnitřní paraboly? Víte co myslím? ta parabola v níž je žárovka;-) Děkuji Citovat
Passat Odesláno 13. červen 2012 Autor Odesláno 13. červen 2012 v pohodě, už jsem snad sehnal, spěchám, jdu zítra na technickou , pokud ta slibotechna nedodá, tak se ještě ozvu...děkuji O vikendu snad dojedu domu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.