Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
Odesláno

Resim to stejny .. vzdy po nastartovani dojde k vymazani nastaveni klimatizace a nastaveni puvodni konfigurace (21°C, A/C) .. panel se zapne az po nastartovani .. deje se to jen pres noc .. pokud necham auto stat jen par hodin, znovu nastartuju, nastaveni zustane ..

[Edited on 14/9/12 08:41 by chrastik]

Odesláno

u mě s e vymaže vždy. Jen jednou si to pamatovalo a to jsem nastartoval asi 5 vteřin po vypnutí. Klimu to pustí vždy, i když teď bylo jen 7 stupňů, tak AC jela. Zkusím vyměnit ten panel.

Odesláno

Me spis prijde, ze to neni pod napetim, kdyz vypnes klicek .. podle schematu to ma tri privody napeti .. primo z baterie, pojistka F21 (pojistky u motoru), za klickem F38 (pojistky pod volantem) a posledni je za relatkem chodu motoru

Odesláno

A stačí jenom vypnout motor a hnedka zase nastartovat???

Tohle je v manuálu:

Poznámka: pro větší pohodlí je mezi

dvěma nastartováními motoru vozidla

nastavené seřízení zachováno,

pokud se však teplota v kabině příliš

nezmění. Dojde-li k velké změně

teploty, vrátí se systém do automatického

režimu.

Odesláno

Zdravim

Vím že se to sem nehodí, ale chtěl bych se zeptat, zda by z manuální klimy nešla udělat automatická, jasně musel bych koupit panel a asi senzor vnitřní teploty. Ale co dál?

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Pokud to muzes poslat na mail, rad poskytnu :-)

Ted o vikendu na to vletim a budu delat opravu snad vseho, na co si vzpomenu.

Jinak klima I v 6 stupnich po nastartovani sepne.

Odesláno

opraveno!!

nějaká chyba v ovladači v interiéru. Vyměněn za druhý kus.

Je to teď pohoda. Pamatuje si vše. Teplotu, zapnutí/vypnutí klimy, a veškeré nastavení. To mě fakt těší :-)

  • O 3 měsíce později...
Odesláno

to nemyslis vazne ze ked si vymenil panel komplet cely za druhy kus tak si to teraz vsetko pamata? a co ked ti to zacne znova robit, ja by som hladal chybu niekde inde a nie menit cely panel, ved to robi viacerym :(

Odesláno

No teplotu si pamatuje, ale tu klimu někdy pustí ( a nejsem si jistý, zda to i vyresetuje teplotu). Myslím si, pokud nastane velký rozdíl teplot před vypnutím a po nastartování....

Vidím, že se to řeší i vedle. Autem teď nejezdím, řeknu přítelkyni, ať poví :D

[upravil dne 25.1.13 16:34 od Dave_GTI]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...