zanulinek Odesláno 2. červen 2012 Odesláno 2. červen 2012 chtěla bych se zeptat, zda se třeba nedá koupit ochrany plast či guma na nsunutí na dveře kufru zespod. začalo se nám zespodu loupat lak a všimla jsem si že to dělá u hodně peugeotu a tak by mě zajímalo, zda tam nejde dát třeba nějaká guma nebo něco, aby to chránilo a neloupalo se to. Lakýrník říkal, že to zase začne časem dělat znova Citovat
Gabriel 307 Odesláno 2. červen 2012 Odesláno 2. červen 2012 nevím jestli je na to nějaký plast,ale nejdřív by se to mělo upravit více info tady Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.