Kubajz.B Odesláno 22. květen 2013 Autor Odesláno 22. květen 2013 Inovace Foliatecem, protože se chrom začal brutálně loupat (... a šprcka šla pryč! Citovat
Kubajz.B Odesláno 22. květen 2013 Autor Odesláno 22. květen 2013 Byl sundán zadní stěrač a přidáno pár samolepek Citovat
Kubajz.B Odesláno 22. květen 2013 Autor Odesláno 22. květen 2013 Inovací prošly i zadní ,,tuzingové\" lampy Citovat
Kubajz.B Odesláno 22. květen 2013 Autor Odesláno 22. květen 2013 Nový vzhled plastů v motoru...proč asi? Citovat
Kubajz.B Odesláno 22. květen 2013 Autor Odesláno 22. květen 2013 To je ten důvod ....díky, Nanjuo ) Citovat
Kubajz.B Odesláno 22. květen 2013 Autor Odesláno 22. květen 2013 Sundány Angel eyes a dány origo lampy. Prodávám je, cena je 2500,-, nepoškozené a ještě rok a půl v záruce ... Citovat
safi1 Odesláno 22. květen 2013 Odesláno 22. květen 2013 Hezkyyy ! Krasne si ju omladil Tie cervene kolesa su fakt super uz len tu kapotu spravit a int je tiez paradny Citovat
Kubajz.B Odesláno 22. květen 2013 Autor Odesláno 22. květen 2013 Byl udělán Chip u Strakiho, je to o dooooost poznat a auto je parádně živé, ještě musim vykoumat zaslepení EGR ventilu. Zároveň sháním někoho, kdo prodává přední stříbrnou kapotu-nepoškozenou. Tu svojí mam tuklou a ke klempíři jí dávat nebudu. Taky sem dneska sundal kola z disků, protože zbytek chromu co na kolách držel se pod tim foliatecem odloupával a celé to odlítávalo. Schválně jestli uhádnete, jaká bude barva kola. Nebo spíš barevná kombinace Citovat
kolmi Odesláno 22. květen 2013 Odesláno 22. květen 2013 Auto prokouklo super! To přední logo je parádní ! Citovat
Kubajz.B Odesláno 22. květen 2013 Autor Odesláno 22. květen 2013 Díky. Kola po opískování budou mít středy v barvě těch sedaček aby ladila a límec bude leštěnej. Nejvíc mě štve ta promáčklá kapota :/ Citovat
Print Odesláno 22. květen 2013 Odesláno 22. květen 2013 ty prední sedačky to maj asi uz zasebou...... ale jinak pekny Citovat
Marek.206 Odesláno 23. květen 2013 Odesláno 23. květen 2013 Wow!!! Úžasné to teraz máš! Červené kolesá, zníženie, interiér, proste super! Btw, foliatecom ťa to nevyšlo na moc draho? Nebol by lepší plastidip alebo obyčajný sprej? Citovat
Kubajz.B Odesláno 24. květen 2013 Autor Odesláno 24. květen 2013 Sprej by byl lepší no, aspon sem zas zkusil něco jiného . Jinak děkuji Citovat
Kubajz.B Odesláno 27. květen 2013 Autor Odesláno 27. květen 2013 Kdyby měl někdo zájem, prodávam moje Angel eyes : Citovat
Kubajz.B Odesláno 25. červen 2013 Autor Odesláno 25. červen 2013 Prosim vas nevite jestli je na 1.4hdi priprava na zapojeni cidla teploty oleje? Nejak fo nejde pogooglit. Diky Citovat
lukaro Odesláno 25. červen 2013 Odesláno 25. červen 2013 Moc pěkné a ty červené kola k tomu parádně sednou Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.