FiFa_cze Odesláno 19. květen 2012 Odesláno 19. květen 2012 Ahojte, jen tak pro mou zajímavost, dnes se mi na displeji zobrazil francouzský klíč. Co to způsobuje? Zbavím se toho při napojení na diag? Díky moc. Citovat
FrantaCV Odesláno 19. květen 2012 Odesláno 19. květen 2012 Obvykle značí nutnost servisní prohlídky např po ujetí km do výměny oleje nebo uplynutí času (co nastane dřív). Může být ale i jiná závada, která nemá bezprostřední vliv na bezpečnost nebo třeba poškození, ale dia jí odchytlo. Pouvažuj kdy jsi naposledy měnil olej. Citovat
FiFa_cze Odesláno 19. květen 2012 Autor Odesláno 19. květen 2012 No počkej a jak ta ŘJ pozná, že olej vyměním? Nějáky čidlo?..Zkusím zajet ke kamarádovi na diag Citovat
FrantaCV Odesláno 19. květen 2012 Odesláno 19. květen 2012 No snadno, když vyměním olej, tak vynuluji počitadlo - buď sám nebo mi to vynulují při výměně v servisu. Citovat
Qcko Odesláno 20. květen 2012 Odesláno 20. květen 2012 Vynulujes si ho v pohode sam doma po vymene oleja Vypni kluc, stlac tlacidlo na nulovanie km, stale ho drz a zapni klucik, ukaze ti odpocitavanie 10 sekund, tak to stale drz, po odpocitani pusti tlacitko, vypni kluc, ked ho znova zapnes bude interval nastaveny a kluc zmizne Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.