dusan2 Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Tak mi po case zacal blbnut ventilator kurenia. Pustim ho na max no po chvili otacky klesnu a potom zase vyskocia na normal. Zajtra sa na to idem pozriet , nastalo sa to uz niekomu aby som vedel kde zacat ? Dik. Citovat
dusan2 Odesláno 3. květen 2012 Autor Odesláno 3. květen 2012 Takze dnes som vycistil , napruzil a nastriekal vsetky konektory suvisiace s ventilatorom , vycistil a odmastil reostat a vsetko funguje ako ma. Este som stihol par zanedbanych malickosti tak dufam ze budem mat nejaky cas pokoj. Citovat
dusan2 Odesláno 6. květen 2012 Autor Odesláno 6. květen 2012 Tak ventilator dnes opat zacal blbnut a este som zistil ze klima zacne chladit az po cca 20 km ??? Moze to spolu suvisiet ?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.