Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106sťákova 406stá :-)


106sťák

Recommended Posts

Je to rok 96,motor je měněný a je z roku 98,ted má najeto 210000km-stále v dobré kondici,přetěsněný,s rozvodama atd atd :-)

výbava?minimální...jen přední okna v elektrice,centrál na D.O. imobilisér je vypojenej,je to bez klimy,ale to mi je jedno,jsem zastánce čím míň elektriky tím míň problému,taková klasika mno...

Byl po výměně jak sem psal motoru,zadních tlumičů,výfuku-mimo koncovýho,čepů,i nějakej ten sylenblok...

[upravil dne 22/4/12 23:53 od 106sťák]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za tu dobu co ho mám přibyli mlhovky-záslepky ee :-),křídlo to šlo během měsíce dolu,alu kola ty mám doteď+nový pokličky,přední maska v karbonové folii,pruhy na oknech,rádio s DVD,subáč+zesik,lízátko z laguny-pro někoho hnus ale nevidím žádnej problém ho tam mít pásnul parádně,něco v interieru šlo do karbonové folie,koberce už jedine gumový,zrdcátka do barvy auta ale stejně sem ji netrefil :-) určitě jeste něco ale ted mě nic nenapadá :-)

Dále kamarád z práce elektrikář mi zapojil výstražná světla na centrál při zamknutí,pač sem často zapomněl zamykat :-)

[upravil dne 23/4/12 09:28 od 106sťák]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bílé Led parkovačky a zelené neony,z pce 50% sleva tak proč toho nevyužít,ale ten v předu mi praskl dostala se tam voda a to byli vodotěsný a na druhej mi v kufru spadl kanystr s naftou,proč v kufru?Protože od strážce zákona sem to měl nařízené at to sundám jinak příště za 2000kč pokuta mě nemine...tak mi z neonu zbyly vzpomínky a střepy :-)

[upravil dne 22/4/12 23:43 od 106sťák]

post-24936-14109623675229_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...