Gideon Odesláno 10. červenec 2012 Odesláno 10. červenec 2012 hele s tou popelnici to byla jen ironicka narazka me se 207sw libila jinak bych ji nekoupil, ale kdybych si mel ted koupit nove auto, tak jdu do renaultu clia grandtour 1.2 100k, stalo v kvetnu stejne penize Cest d. [Edited on 10/7/12 17:35 by Duskol] Taky jsem před rokem koukal na clio grandtour, ale vyhrál p207sw už hlavně kvůli vzhledu, přijde mi oproti grandtour nějak o dost líbivější. A to jsem přestoupil právě z clia rok 2000 tak jsem uvažoval o nástupci :-D ale lev mi přijde vážně hezčí :-) No ale zase mít motor 1,2 a 100 koní bych bral než tenhle tank. Citovat
Cinicman Odesláno 11. červenec 2012 Odesláno 11. červenec 2012 Ak by si chcel jazdiť za tých 7,5 - 8L na sto tak je 1.2TCe dobrá voľba... až na to že životnosť tohto motora bude mizivá... a je to renault... Citovat
Duskol Odesláno 13. červenec 2012 Odesláno 13. červenec 2012 Ak by si chcel jazdiť za tých 7,5 - 8L na sto tak je 1.2TCe dobrá voľba... až na to že životnosť tohto motora bude mizivá... a je to renault... mel jsem pred tim lagunu 1.8 V16 a Twingo 1.2 a obe auta byla supr 10 a 12 let stary tak jsem je vymenil za jedno nove, ale jinak si na renaulty nemuzu stezovat, jasne sem tam neco bylo nejaky ten servis ale zadna fatalka, silenbloky,cepy, tlumice. brzdy, proste spotrebaky, u twinga tekl olej no asi melo stoceny tachac ale litalo jak cert Citovat
Cinicman Odesláno 13. červenec 2012 Odesláno 13. červenec 2012 No pokiaľ sa nemýlim tak 1.2TCe je oturbený starý 16V D4F s pár úpravami... tento motor sme mali v Twingu (2003) a neskutočne sa stále sral... ale je pravda, že v Twingu to bola raketa (75PS na 800kg)... Citovat
Fenistil Odesláno 13. červenec 2012 Odesláno 13. červenec 2012 za 12000€ kupis v pohode audi A4 r.v. 2008 1,9TDi alebo tomu podobne a k tomu cliu grandtour 1.2 -vzhladom nic moc a motor ako fabia 1.2HTP na dve veci : na nič a na k**** Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.