Puo Odesláno 28. duben 2012 Autor Odesláno 28. duben 2012 Pohud mě zrak nešálí, tato 106ka to má vyřešené těmy filtříky a mezi filtrem a klapkou nemá žádného příživníka Klady a zápory této varianty? Dík Citovat
winco Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 Ta cervena je volnobezny ale ten modry nevim.....teraz tak z hlavy povedat na co sluzi Na volnobeh mozes dat normalne filtrik Citovat
Puo Odesláno 19. květen 2012 Autor Odesláno 19. květen 2012 Už jsem ani nedoufal, a v pátek přišel KIT sání od firmy SIMOTA. Je určen pro motor S16, ale čekal jsem že s jeho instalací do 8V nebude velký problém. Boužel se muselo trochu frézovat na krajích plastového krytu a posunout barerka 10 cm dozadu. Jinak s tím, že klapka u 8V je víc vlevo než u S16 jsem počítal, takže hadici 63mm jsem měl připravenou... Volnoběh mám vyřešen oddychovým filtříkem a odvětrání odlučovačem oleje (OCT). Do sání mi tedy vede jen podtlačák -15mm hadice - nádherně pasoval na přípojku na nerez trubce. Celkem práce zabrala něco přes 3 hodiny. Při akceleraci úchvatný zvuk!!! A na vzhledu taky přidal! Spotřeba se uvidí časem... Ale žebych pocítil lepší výkon nebo rychlejší reakci na plyn říct nemůžu... Celkově jsem zatim spokojen, a že by to byly vyhozený peníze říct nemůžu... Citovat
Puo Odesláno 21. květen 2012 Autor Odesláno 21. květen 2012 zdarec.... tento týden mi dojdou lazený svody...a mám nachystanou novou lambda sondu.... . chci se vás zeptat, jestli se ta nová lambda musí nějak aktivovat nebo něco? nebo normálně napojím 4 dráty, zapojím baterku a jeto? Díky Citovat
neutral Odesláno 22. květen 2012 Odesláno 22. květen 2012 čao. mělo by to fungovat ihned po výměně,ale já to vždy nechávám napíchnout,abych věděl jak šlape. ale možná mi to někdo vyvrátí. Citovat
$ Torrez $ Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 zdárec,krásné rallye;).Já mám taky 1.6 8v 74kw,ale mám XSI verzi.Jinak svody mám 4-2-1.A Lambdu by jsi měl vyměnit kus za kus;) Citovat
Puo Odesláno 27. květen 2012 Autor Odesláno 27. květen 2012 Torrez:Kdyby si ho na sportovnivozy dal o par tydnu driv, urcite bych se na nej zajel minimalne podivat.... dík za pochvalu, tvoje xsi se mi taky líbí... samozřejmě svody budou taky 4-2-1... Z tvých zkušenosti? poznám opravdu rozdíl co se týče výkonu a krouťáku ve středních otáčkách? Citovat
$ Torrez $ Odesláno 27. květen 2012 Odesláno 27. květen 2012 No jo co se dá dělat .Já to poznal.Mám svody dělané na zakázku+se rovnou udělal komplet výfuk.Porovnával jsem to před a po instalaci svodů s kámošem na sprintu,ale né s pevnym startem.Jeli jsem na dvojku 3000 ot/min. a auto táhlo fakt líp;) Citovat
Puo Odesláno 26. červenec 2013 Autor Odesláno 26. červenec 2013 Ahojte přátelé... Včera se mi stala nepříjemná věc s mojí Relynou. V Brně u ústředňáku, kdo zná, jsem jí do kopečka vytočil na nějakých 6000. Jakmile jsem dojížděl k semaforu a zastavil, zrudl jsem víc jak světlo, ptž se auto začalo velice výrazně třepat. Předtím to nedělalo. Během \"zběsilé\" jízdy jsem nic nezaznamenal. Napadl mě hned Silentblok. Motor běží normálně, točí plynule, všecko se zdá OK, krom těch vibrací, které mě znepokojují. Poradí mi někdo prosím? EDIT: vibrace se projevují při volnoběhu a nízkých otáčkách... [upravil dne 26/7/13 17:31 od Puo] Citovat
odee Odesláno 27. červenec 2013 Odesláno 27. červenec 2013 Normálně otevři kapotu, chyť motor za nějakou pevnou část( ideálně hlavu) a zkus s ním zahýbat. Tak bys měl odhalit špatnej silentblok. Pokud sou ty vibrace jediný co pozoruješ, je to s největší pravděpodobností chyba v uložení motoru. Citovat
BiFF Odesláno 30. červenec 2013 Odesláno 30. červenec 2013 Me to delal zadni drzak motoru na S16 novy jedine origo v peugeotu ( ranec ) takze se stary zavaril a OK Citovat
Puo Odesláno 30. červenec 2013 Autor Odesláno 30. červenec 2013 Díky za odezvy... Se sousedem \"Kutilem Jirkou\" jsme najeli na rampu a začala důkladná prohlídka (nakonec kompletní). Zaboha jsme na nic nemohli přijít a skoro už jsme to vzdávali. V motoru ani v jeho uložení to nebylo. Ale světe divse. Při rychlém průjezdu přes šalinový (tramvajový ) přejezd vyskočilo z držáčku lanko ruční brzdy pravého zadního kola a brnkalo o poloprázdnou nádrž. Takže ufff. Taková haluzka a já si z toho cvrkl... Hlavně by mě zajímalo, co by mě to stálo, kdybych ho odvezl do servisu. Citovat
Puo Odesláno 21. červen 2014 Autor Odesláno 21. červen 2014 Zdravím... Když sešlápnu spojkový pedál, respektive sotva se ho dotknu, slyším z podkapoty takový \"chrčivý-šustivý-kovový\" zvuk. Kamoš říkal, že prej to bude na 99% spojkový ložisko. Chci se zeptat, jestli nevíte o někom, kdo by mi to opravil. Asi vyměnil komplet spojkovou sadu, když už se to bude rozdělávat komplet. Pochopitelně se mi to nechce dávat do servisu za ranec, ale rači bych nějakýho šiklovnýho \"kolenáře\" Moc díky za odezvu, kdyžtak mob 734 496 389 nebo tady do zpráv Citovat
NuF!k Odesláno 23. červen 2014 Odesláno 23. červen 2014 velice pěkné chce se jen zeptat jak má vyřešeno vylévání té OCT nádoby ? ted taky řešeím jak jí vyrobit tvůj nápad se mi líbí ... asi okopíruju stou spojkou určo to bude ložisko takže celou spojku ale kdo ti to udělá nevím Citovat
Puo Odesláno 24. červen 2014 Autor Odesláno 24. červen 2014 no prvotní nápad byl, že všechno pochytá ten OCT samotnej, to bylo dost naivní, tak jsem tam píchl malinkej filtřík od simoty, ten byl po 100 km mastnej jak fryťák v KFC, tak jsem do tabku narval drátěnku z kuchyně, ta toho na sebe kupodivu pochytá dost, ale to co zbyde a jde ven, jsem silikonovou hadicí stáhl pod motor a pouštím do přírody jaká ekologie ale co, lepší jak si mastit klapku Jinak ložisko se už komplet rozsypalo, takže sháním mechoša, co mi to udělá po práci za pár peněz, jelikoš mám známýho v ELITu a díly se slevou Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.