jakubzeman Odesláno 13. duben 2012 Autor Odesláno 13. duben 2012 na zimu takle, ty R13 155/70 už jsou třošku malinkatý , během zimy jsem to řešil 2cm podložky na zadek. fotku bohužel nemam Citovat
jakubzeman Odesláno 13. duben 2012 Autor Odesláno 13. duben 2012 letošní zima stala fakt za to. Citovat
jakubzeman Odesláno 13. duben 2012 Autor Odesláno 13. duben 2012 nová sezona nová kolesa R14 185/55 allutec Citovat
FiFa_cze Odesláno 14. duben 2012 Odesláno 14. duben 2012 Je to fakt paráda Přijdou mi ty zrcátka takovy velky na tu malinkatou 106ku, ale tak to je detail Vyřešil bych ten filtr, jak už tu bylo psáno, tak ti to saje teplej vzduch od motoru a to ti snižuje výkon. Zkus tu hrušku natáhnout pomocí nějakých trubek až před motor, co nejblíž k nárazníku. Nebo hod seriovku sání + vložku do airboxu od greenu Jinak vzhledově to je krasavec Citovat
P-106! Odesláno 15. duben 2012 Odesláno 15. duben 2012 konecne zase pekna S1 ! .. urcite bych dal origo zrcatka do laku nez tyhle M3 ... ale jinak je to krasavice Citovat
Tom_206 Odesláno 15. duben 2012 Odesláno 15. duben 2012 Ten filtr je teda úplně mimo, jak psal Ferry, dej vložku, pokud se ti nechce laborovat s filtrem Jinak za mě ty m3 zrcátka teda ne a ty plastový lemy, bych stříknul do černýho matu, potom by to byl luxus... Jinak auto vypadá pěkně a zachovale Citovat
jakubzeman Odesláno 15. duben 2012 Autor Odesláno 15. duben 2012 No filtr pořešim nebojte tady se to dela ale fakt na hovno, kdybych mel karbec jako má 1.4 tak by to bylo o něčem jinym no. Zrcatka neřešte, to byl dárek a hlavně origo mi nedrželi naštelovany a tyhle uplne parádně. Ale origo bych taky radši. jinak jsem rád že se Vám líbí. Citovat
P-106! Odesláno 15. duben 2012 Odesláno 15. duben 2012 jedny manualni zrcatka bych mel skladem na prodej Citovat
jakubzeman Odesláno 13. červen 2012 Autor Odesláno 13. červen 2012 Tak zase po delší době něco přibylo, zadní nárazník, stříška a mlhovky z xsi. Citovat
jakubzeman Odesláno 13. červen 2012 Autor Odesláno 13. červen 2012 Ještě je zapojit no. Sice je každá jiná ale mě to nese.. Citovat
jakubzeman Odesláno 13. červen 2012 Autor Odesláno 13. červen 2012 Jedna zkrz okno před barákem. Citovat
FiFa_cze Odesláno 13. červen 2012 Odesláno 13. červen 2012 Tak to je pecka Zase si to posunul o kus dál A ty mlhovky; mě připadá jakoby byla jedna mlhovka (ta pravá s tím mřížováním) a ta druhá jako přídavná dálka (s čirým sklem) Takže tak či tak bych to zapojil spíš jako přídavné dálky, protože ty využiješ podle mě víc, ale to je na tobě Jinak teď už mi na autě k dokonalosti překáží jen zrcátka a černá lišta na dveřích. Když dáš origa zrcátka a sundáš lišty ze dveří, tak to bude fakt lahoda. Citovat
jakubzeman Odesláno 14. červen 2012 Autor Odesláno 14. červen 2012 Díky za pochvalu, ty lišty budu řešit během léta. Jedinej duvod proc jsem je uz nesundal je ten, ze nejakej doveda ty dvere prestrikal a nesundal pritom tu listu, takze je pod ni vidět zástřik. chtel bych tam nalepit origo origo samolepky z rallye s1 ale nevim kde je sehnat no. nevíte nekdo? Citovat
loki Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 ahoj máš to fakt pěkný,jinak k těm polepum rally.když je budeš kupovat v peugeotu tak celá sada vychází na 3811kč,alena 106rallye foru v anglii jsem našel někoho kdo dělá ty samolepky za 40 liber,pokud bysi byl ochoten investovat půlku tak je koupím a kamarád v reklamce mi pak udělá par sad navíc,Budu je taky potřebovat na své rallye protože ted budu po laku. tady odkaz do anglie: http://www.106rallyeforum.com/forum2008/showthread.php?t=66113 Citovat
jakubzeman Odesláno 18. červen 2012 Autor Odesláno 18. červen 2012 Ahoj, ty polepy by se mi určitě líbili ale tedka na to bohužel nemam. Kdyby vyšli tak na 500 tak to bych neváhal Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.